Rôzne typy rulety

Rôzne typy rulety

12/02/2018

Jedna z najpopulárnejších kasínových hier, ktorá sľubuje veľa zábavy v každej z jej existujúcich foriem, je ruleta. Počkajte, povedali sme všetky svoje existujúce formy? Áno, vývoj rulety mu v danom čase priniesol množstvo variácií. Dnes sa táto hra kolesa nezostáva držať tradičného usporiadania alebo usporiadania, ale to isté videlo veľa zmien. Keď sa ruleta rozrástla a stala sa populárnou, v Európe, Spojených štátoch a rôznych iných častiach sveta sa zrodili nové formy hrania.

Tu je niekoľko obľúbených verzií rulety, ktoré nesmiete nikdy nechať uhrať:

Americká ruleta

Jednou z najpopulárnejších foriem rulety, ktorá sa hrá a vychutnáva po celom svete, je americká ruleta. Hlavným rozdielom americkej rulety od konkurenta alebo európskeho partnera je jeho dizajn kolesa. Európska ruleta má základné číslo 0, zatiaľ čo novšia forma americkej rulety sa skladá z 00 políčka okrem 0. Takže hráč má vždy šancu zvýšiť výhodu stávky, pretože existuje viac šancí na výhru hry. Šance na výhru pri hraní americkej rulety sú 1 až 38. Aj v americkej rulete sa čísla umiestňujú do logickejšieho aj postupného poradia. Sú vždy umiestnené oproti sebe.

Európska ruleta

Bez ohľadu na to, koľko tvarov zohráva ruletu, Európska ruleta zostáva klasická. Táto forma rulety je najstaršia forma hry, ktorá vznikla vo Francúzsku. Netreba dodávať, že európska ruleta je najpravdepodobnejšou verziou rulety, ktorú človek môže hrať. Čísla v tejto hre rulety sa pohybujú od 0 do 36 a tak hráči získavajú o niečo vyššiu výhodu pri hraní. Šanca na výhru pri hraní európskej rulety sa pohybuje od 1 do 37. Keďže európska verzia rulety je najpravdepodobnejšia, dáva hráčom viac možností hrania. Hráči majú možnosť zaplatiť krupiérovi, aby inicioval loptu z určitého miesta.

Casino Roulette:

Väčšina kasín v Las Vegas ponúka hlavne americkú ruletu, aj keď niektoré z nich stále uprednostňujú klasickú koncepciu európskej rulety s ohľadom na jej dopyt i popularitu. Pri hľadaní európskej štýlovej rulety v Las Vegas si niekoľko hráčov vyberie jednonúrovňovú ruletu (zo zrejmých dôvodov). Ak je hráč vedomý rozdielov, pokiaľ ide o kurzy v amerických a európskych kolesách rulety, je úspešne schopný navigovať obidve varianty s relatívnym množstvom úspechu.

Rýchla ruleta

Najzaujímavejšia forma rulety, ktorá v dnešnej dobe spája veľkú popularitu, je rýchla ruleta. Táto verzia hry tradične kombinuje výhody živého predajcu spolu s otázkami na dotykovej obrazovke. Výhodou je, že môžete ušetriť čas virtuálnym stávkovaním a môžete jednoducho umiestniť až 65 stávok za hodinu. Táto možnosť sa osvedčila ako atraktívna, pretože vynásobí všetky vaše príležitosti na výhru hry. V priebehu rokov hra rulety prešla niekoľkými zmenami.

Chcete sa tešiť na ruletu tak, ako nikdy predtým? Čo tak vyskúšať VIP ruletu pre veľkých hráčov iba na webe hracie-automaty.com? Vychutnajte si túto hru s úžasnými funkciami a znásobte svoje výhry.

News Ruleta Online

Hľadaj

Reklama

Kasíno Správy

11/10/2022 13:22:06 Spinmánia v Doxxbet
29/09/2022 08:21:37 Vyhraj 150 točení zadarmo s Fortunou
04/07/2022 11:22:39 Skvelý Letný Festival v Tipsport
10/06/2022 07:47:56 Bonus bez vkladu

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply