CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Živá mexická fiesta na hracom automate

Pripojte sa k živej mexickej fieste na hracom automate  Piñata Bucks. Na piatich valcoch online automatu môžete získať skvelých 1 296 spôsobov. Hra pochádza od tvorcov Lightning Box Games. Tento sviatočný automat v mexickom štýle ponúka veľa veľkorysého výherného potenciálu s 500x najvyššou cenou, bezplatnými otočeniami a obrovskými symbolmi.

Joker Millions je zábavná kasíno hra, ktorá má hlboký a pútavý aspekt, ktorý nemá spoločné s mnohými online progresívnymi jackpotmi. Joker Millions je automat so 4 valcami a 10 výplatnými líniami. Online hrací automat obsahuje žolíky a lepkavé symboly a je založený na klasickom koncepte „zbierajte symboly“. Keď hráč zaplní obrazovku žolíkmi, spustí jackpot.

Mexická fiesta

Vizuály na výhernom automate Piñata Bucks sú odvážne a drzé, ako by ste očakávali od automatu s touto témou mexických pouličných večierkov.  Developerská spoločnosť Lightning Box vždy prichádza s úžasnými novými spôsobmi, ako pobaviť hráčov, a Pinata Bucks nie je výnimkou. Kolesá bezplatných otočení sú tiež zábavné a určite sa budete tešiť z budovania veľkých pinát, ktoré vám poskytnú veľkorysé výplaty.

Tretí valec je transformovaný na mriežku 4x4 vybavenú 16 symbolmi. Na valcoch nájdete typické mexické symboly ako spevák mexický, fľaša tequily a niektoré kaktusy. V prípade, že na valcoch získate najmenej šesť bonusových symbolov, spustíte funkciu Pinata Lock Spins. K dispozícii je tiež divoká zver, ktorá nahrádza všetky štandardné symboly.

Môžu sa uzamknúť spolu s ďalšími symbolmi a na konci sa výhry vypočítajú a prevedú na váš hrací účet. V tomto režime môžete vyhrať progresívny jackpot alebo pravidelnú jackpotovú cenu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Živá mexická fiesta na hracom automate a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Piñata Bucks
Game Platform Lighting Box Games
Technology HTML5
Reels 8
Min / Max Bet 0.10 / 50.00
Maximum Win 10 000
Jackpot Yes
Free Spins Yes
Ways to Win 1 296
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply