CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Starstruck

Starstruck z Nolimit City je klasický, ovocný hrací automat obsahujúci tri valce, tri rady a päť stávkových radov, aby ste mohli nájsť svoje šťastie. Tento ovocný video automat je vyrobený s dvoma úžasnými a zábavnými funkciami, na ktoré sa môžete tešiť: Starstruck a množenie divočiny. Hra je plynulá a priama, zatiaľ čo symboly vynikajú svojím šumivým efektom.

Na video automate Bars a Bells je niekoľko zábavných skrytých funkcií. Prvým z nich je bonusová funkcia Streak Breaker. Keď je režim Streak Breaker aktívny, napravo od kotúčov sa objaví päť otvorených medzier.

Stále obsahuje dostatok akcií

Starstruck je automat, ktorý si môžu vychutnať hráči všetkých úrovní, najmä ak chcete niečo, čo je trochu viac uvoľnené, ale stále obsahuje dostatok akcie so špeciálnou bonusovou funkciou Starstruck a množiacimi sa divočinami. Táto hra vás zavedie späť v čase do starých klasických hracích automatov s davmi v pozadí, ďalšími zvukovými efektmi a celkovým vzhľadom a dojmom zo všetkých.

Vývojári hier so sídlom v Štokholme Nolimit City nedávno ohlásili svoj najnovší prírastok do stále rastúceho portfólia vzrušujúcich a vizuálne príťažlivých video automatov. Názov pod názbom Starstruck si hráči určite obľúbia, majú možnosť dostať sa k veľkým výhram a ešte väčším bonusom.

Nolimit City využíva svoju dynamiku z všeobecne uznávaného automatu Owls vydaného vo februári a nadväzuje na tento nádherný titul. Tam, kde bol Owls inovatívny a fantastický, sa Starstruck vracia k základným a pútavým a aktualizovaným spôsobom.

Automat má jednoduché rozloženie 3x3 a symboly pripomínajú klasické ovocné hry. Grafika je však najmodernejšia a má jasnú farbu, takže tu sa nemusíte nudiť. V skutočnosti, napriek svojej klasickej povahe, každý symbol uvedený na valcoch je tak odvážny a dobre navrhnutý, že sa zdá, že vyskakuje z obrazovky.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Starstruck a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Starstruck
Game Platform Nolimit City
Lines 5
Game Features Multipliers
Maximum Win 1 000x on a single bet line
Reels 3
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Ovocné Automaty Hazardné Hry

Hľadaj

Reklama

Kasíno Správy

11/10/2022 13:22:06 Spinmánia v Doxxbet
29/09/2022 08:21:37 Vyhraj 150 točení zadarmo s Fortunou
04/07/2022 11:22:39 Skvelý Letný Festival v Tipsport
10/06/2022 07:47:56 Bonus bez vkladu

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply