CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Royal Gems

Hrací automat Royal Gems ponúka na piatich valcoch 10 výherných línií od spoločnosti Game ART s najvyššou cenou 500x vašej celkovej stávky. Výherné rady tu nie sú nastaviteľné a témou sú tradičné drahokamy s náznakom autorských honorárov v tvare koruny a ozdobeného zvrchovaného prsteňa.

Ako každý hráč vie, drahokamy sú veľmi častou témou vo svete hracích automatov. Začínajúc tradičnými automatmi a končiac modernými vydaniami, ako je táto. Umelecké dielo bolo dôkladne modernizované tak, aby drahokamom dodalo lesklý realistický vzhľad a výraznou kombináciou modrej a žltej farby pozadia sa grafika krásne odrazila.

Bars and Bells má vzhľad a atmosféru výherného automatu v štýle Vegas s tromi valcami, ktorý sa vyznačuje sadou klasických symbolov používaných v hre. Napriek prvému dojmu jednoduchej hry má hra náskok mnohých 5-valcových riešení. Majú totiž jedinečnú vedľajšiu stávku, divoké, rozptýlené, roztočenie zadarmo a náhodne aktivovanú funkciu.

Vytvára hit medzi hrami

Pre moderný typ tradičnej hry sme do umeleckej realizácie tejto hry zamilovaní. Medzi ďalšie obľúbené tématické hry patria masívny hit Starburst od NetEnt, Dazzling Diamonds od Novomatic a Mega Gems od BetSoft.

Royal Gems vyzerá skôr ako hra sociálnych médií, ako tradičný automat a je neobvyklou hrou od spoločnosti Red Tiger Gaming. Hrá sa na mriežke 8x8 a výherné kombinácie sa vytvárajú pristávacími zhlukami zhodných symbolov. Zablokujú sa na mieste a nasleduje respirácia. Vyplňte celú obrazovku výhercami na dvojnásobnú podporu.

Výherné kombinácie sa dosahujú vylosovaním 5 alebo viacerých zodpovedajúcich symbolov.  Po otočení sa všetky výherné kombinácie zablokujú. Môžu byť vyrobené z rôznych symbolov a môžu sa objaviť v rôznych častiach mriežky. Tieto symboly sa tiež držia a proces sa opakuje.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Royal Gems a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Royal Gems
Game Platform Red Tiger Gaming
Ways to Win N/A
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.20
Game Features Locked Clusters, Crown Upgrade, Full Screen, Super Gems
HD No
Jackpot No
Lines Cluster
Maximum Win 3,000x
Min / Max Bet 0.20 - 20.00
Reel Type Spinning reels creating clusters
Reels 8
Rows 8
Technology HTML5
Theme Gems
Free Spins No
Wheels 8
Graphics 4/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry

Hľadaj

Reklama

Kasíno Správy

11/10/2022 13:22:06 Spinmánia v Doxxbet
29/09/2022 08:21:37 Vyhraj 150 točení zadarmo s Fortunou
04/07/2022 11:22:39 Skvelý Letný Festival v Tipsport
10/06/2022 07:47:56 Bonus bez vkladu

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply