CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden Fish Tank

Prichádzajú zlaté rybky pre šťastie, pre každého komu sa lepí smola na päty len na výhernom hracom automate Golden Fish Tank. Počas celej hry vám prajú víťazstvo, ktoré dosiahnete určite aj vy. Hra od tvorcov spoločnosti Betsoft Gaming na piatich valcoch ponúka dvadsať výherných línií.

Milovníci výhier tešte sa

Bonusové tlačidlo "Golden Fish" tzv. zlatú stávku si môžete aktivovať na základnom hracom paneli výherného automatu Golden Fish Tank, ak náhodou vytočíte voľná točenie (symbol free spinov), dostanete sa od mini-hry, v ktorej sa aj vďaka zlatej stávke začnú diať poriadne veci. Mini-hra spočíva v tom, že hráč si pred spustením voľných točení vyberie z niekoľkých váz, ulít a ďalších podmorských schovávačiek tri, štyri, prípadne aj päť bonusov. Môže sa jednať o násobiča výhier, voľné točenie alebo priamo o symboly wild, ktoré patričným spôsobom doplnia hracie pole.

Keď budete mať aktivovanú zlatú stávku, na výber budete mať o jeden bonus navyše, čo môže mať za následok citeľné zvýšenie výhier. Ak sa vám podarí trafiť 4 wild symboly, automat vám prakticky po každom točení vydá maximálnu výhru. Pripravte sa na poriadne cinkanie mincí - v týchto prípadoch výherný stroj dokáže výhry veľmi strmo navyšovať, čo sa nakoniec premietne v celkom slušnej odmene. Hrou vás bude sprevádzať nenásilná relaxačná muzika, pri ktorej si príjemne oddýchnete.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden Fish Tank a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden Fish Tank
Game Platform Betsoft Gaming
Lines 20
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Kasíno Správy

11/10/2022 13:22:06 Spinmánia v Doxxbet
29/09/2022 08:21:37 Vyhraj 150 točení zadarmo s Fortunou
04/07/2022 11:22:39 Skvelý Letný Festival v Tipsport
10/06/2022 07:47:56 Bonus bez vkladu

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply