CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Duck Shooter

Oblečte svoje najlepšie vonkajšie vybavenie a naolejujte svoju virtuálnu brokovnicu, aby ste sa vydali na prehliadku lovu kačíc na hracom automate Duck Shooter. Pridajte sa k mnohým fanúšikom tejto populárnej outdoorovej aktivity.

Upravte si štít na zbraň, aby ste sa dostali do bonusového kola, kde ktorýkoľvek lovecký symbol na valcoch bude strieľať na kačice, aby ste získali zaručené výhry. Čím viac lovcov je, tým vyššie je víťazstvo, o ktoré môžete požiadať, až 2 500-násobok vašej stávky na drapáky.

Mega Fortune Dreams je jedna taká hra od NetEnt s 5 valcami, 20 výplatnými líniami, divokými výhrami, roztočeniami zadarmo a tromi progresívnymi jackpotmi. Ak teda otáčate valcami správne, môžete si vychutnať svoj vlastný kúsok pôvabu.

Strieľajte na kačice ostrými

Prírodné prostredie na video automate Duck Shooter je močiar v skorých ranných hodinách. Poľovnícke revíry ponúkajú 30 flexibilných výplatných línií. Ostrá grafika a bezchybné animácie sú dôkazom vysokej úrovne kvality, ktorú poznáme od tohto poskytovateľa hry. Pomerne chytľavý, ale jednoduchý soundtrack ide do dramatického crescenda pri veľkých víťazstvách.

Medzi prémiové symboly vo vzostupnom poradí hodnoty patrí kačica, vodná banka, brokovnice, súprava ďalekohľadov a poľovnícky pes. Na všetkých valcoch sa naskladá iba symbol kačice a bude hrať špeciálnu úlohu pri kolese otočenie zadarmo. Lovec je divoký symbol, ktorý sa objavuje iba vo voľných otočeniach.

Aj keď lov nie je vašou obľubou, nebojte sa, žiadne kačice nie sú poškodené pri výrobe zábavného automatu Duck Shooter od spoločnosti Gamomat. Takže to rozhodne stojí za to. Grafika je fantastická a existuje mnoho zaujímavých funkcií, ktoré zaisťujú dokonalý zážitok pre všetkých, ktorí majú o ňu záujem.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Duck Shooter a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Duck Shooter
Game Platform Bally
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.30 / 18.00
Free Spins Yes
3D Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry

Hľadaj

Reklama

Kasíno Správy

11/10/2022 13:22:06 Spinmánia v Doxxbet
29/09/2022 08:21:37 Vyhraj 150 točení zadarmo s Fortunou
04/07/2022 11:22:39 Skvelý Letný Festival v Tipsport
10/06/2022 07:47:56 Bonus bez vkladu

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply