CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Draky sú hnacou silou tejto hry

Mega Dragon je online hrací automat pochádzajúci z dielne tvorcov Red Tiger Gaming. Má k dispozícii veľkú odmenu až do výšky 3888 násobku vášho vkladu. Nájdete tu tiež tri jedinečné bonusové funkcie s rozširujúcimi sa divočinami, transformujúcimi symbolmi a kolosálnymi symbolmi, ktoré vám pomôžu nájsť niekoľko významných výhier.

Ak hľadáte spôsob, ako sa baviť doma, hranie online automatov je tým najlepším riešením. Na výber sú stovky automatov s rôznymi témami, funkciami a odmenami.

Vydanie Book of Ra Deluxe prichádza aj s tradičnou staroegyptskou témou a udalosti sa konajú okolo pyramíd. Hra je stále jedným z pokusov odhaliť poklady ukryté v hrobke faraónov. Toto je video automat s návratom 94,26% do prehrávača.

Vzrušujúce funkcie

Video automat Mega Dragon sa skladá z ôsmich valcov a siedmich riadkov a namiesto výherných línií sa ceny udeľujú za päť alebo viac zodpovedajúcich symbolov. Objavujú sa v zoskupení na valcoch. Kedykoľvek sa objaví výherná kombinácia, symboly zmiznú a nové symboly padnú na svoje miesto. To znamená, že je možné zasiahnuť viac výherných kombinácií.

Existuje veľa zaujímavých funkcií, ktoré môžu traja draci spustiť, vrátane extra divočiny, mega symbolov až do veľkosti 4x4, transformácie symbolov a tiež vylepšenia symbolov. Divoký symbol v Mega Dragon je, samozrejme, symbol draka. Divoký drak nahrádza všetky symboly na valcoch a vytvára výherné kombinácie.

Čím väčší je víťazný klaster, tým väčší je počet udelených divočín. Draky sú hnacou silou tejto hry a v skutočnosti spúšťajú všetky herné funkcie. Na valcoch sa môže súčasne objaviť viac drakov a môže spustiť nasledujúce funkcie. Ak sa vám páčia hracie automaty s čínskou tematikou, potom je výherný automat Mega Dragon od vývojárov Red Tiger Gaming jedným z prvých, ktorý sa pridá do vášho zoznamu.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Draky sú hnacou silou tejto hry a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mega Dragon
Game Platform Red Tiger Gaming
Theme Chinese
Rows 7
Reels 8
Min / Max Bet 0.20 / 20.00
Maximum Win over 3,888x
Lines Cluster
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply