CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Doprajete si bojové umenie s ohnivou líškou

Bojové umenie s ohnivou líškou si doprajete na päť valcovom video automate Flaming Fox, ktorý pochádza z dielne tvorcov Red Tiger Gaming a ponúka skvelých dvadsať výherných línií. Hra plná akcií, ohňostrojov a online odmien v kasínach s licenciou čaká aj na vás, v prípade ak sa rozhodnete roztočiť valce tohto automatu.

K dispozícii sú aj štandardné písmená hracie karty v písme v japonskom štýle, tiež symboly mačky, meče, čelenky vo forme labiek. Špeciálny symbol Wild nahradí všetky symboly okrem symbolu voľných otočení, čo pomáha vytvárať výherné kombinácie. Atraktívnou je funkcia Flaming, ktorá sa dokáže náhodne spustiť. Keď je aktivovaný, objaví sa pán Flaming Fox, ktorý odhalí horúce odmeny. Horiace valce obsahujú symboly s vyššou hodnotou, čo zvýši vaše šance.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Doprajete si bojové umenie s ohnivou líškou a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Flaming Fox
Game Platform Red Tiger Gaming
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hot

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply