CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Butterfly Staxx 2

V tejto novej verzii automatu Butterfly Staxx 2 máte počas funkcií možnosť otvoriť viac oblastí valcov - v skutočnosti až 3. Hra obsahuje aj dve vynikajúce bonusové hry: Butterfly Spins a Butterfly Frenzy. V motýľových otočeniach pristávajú aktívne Cocoonove symboly na valcoch a niektoré sa premieňajú na krásne motýle, ktoré ponúkajú výplaty. V bonusovej hre Butterfly Frenzy je štandardný výber typu click-and-click posunutý na nové zaujímavé úrovne.

Sizzling Hot Deluxe je 5-valcový automat s piatimi výhernými líniami, je táto klasická verzia veľmi obľúbená. Dodáva sa s vlastnosťami tradičných klasických hier, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli veľmi jednoduché.

Hrací automat Mega Joker od vývojárov Novomatic je šikovný a obsahuje veľa trikov a zábavy. Ale je tiež silný, takže vám môže pomôcť vyhrať. Užijete si klasický ovocný stroj z hry s 5 výplatnými radami a 3 valcami. Hlavným symbolom žolíka je to, čo vám prinesie najšťastnejších víťazov. Nechýbajú tu čerešne, citróny, melóny a sedmička.

Svet najdivokejších snov

Rovnako ako pôvodný Butterfly Staxx, aj táto hra ponúka na piatich valcoch štyridsať výherných línií s divokými substitúciami a spätnými otáčaniami. Tiež omnoho viac vlajúcich motýlikov a farebných kvetín si môžete vychutnať. Vkročte do tohto nádherného automatu a objavte svet zo svojimi najdivokejšími snami.

Butterfly Staxx 2 sa môže zdať komplikovaný, ale je to všetko o motýľových symboloch, ktoré sa posunú, sú podobné originálu, tiež môžu mať za následok väčšie výhry. Čím viac motýľových symbolov získate, tým väčšia je vaša potenciálna výhra.

Príďte sa pokochať do záhrady prostredníctvom developerskej spoločnosti NetEnt na video automate Butterfly Staxx 2. Ak ste to ešte nevedeli, boli jedným z priekopníkov online kasínových hier už viac ako 2 desaťročia. Je to jeden z popredných poskytovateľov softvéru, ktorý je známy tým, že ponúka prémiové herné riešenia prevádzkovateľom online kasín na celom svete. Od vysoko kvalitnej grafiky, hudby a hrania po pokročilú hernú platformu dostali ich talentovaní ľudia všetko pokryté.

Všetci milovníci motýľov môžu pokračovať v chytaní v obľúbených záhradách online. 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Butterfly Staxx 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Butterfly Staxx 2
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
3D Yes
Bet Levels 1-10
Coin Values 0.01 - 5.00
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins, Bonus game, Pick and Click Bonus game
HD Yes
Jackpot No
Lines 40
Theme Adventure, Magical
Wheels Changing
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze

Hľadaj

Reklama

Kasíno Správy

11/10/2022 13:22:06 Spinmánia v Doxxbet
29/09/2022 08:21:37 Vyhraj 150 točení zadarmo s Fortunou
04/07/2022 11:22:39 Skvelý Letný Festival v Tipsport
10/06/2022 07:47:56 Bonus bez vkladu

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply